`10_lat

Aleja Niepodległości 124 lok.3

tel/fax: +48 (22) 629 14 15

email: sekretariat@szulikowski.pl

Jesteśmy z Państwem już 10 lat!

Wybierz język:

facebook twitter linkedin

Rankingi

M. Szulikowski Kancelaria Prawna na 53 miejscu wśród ponad 80 najlepszych kancelarii prawnych w Polsce, według VIII rankingu organizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną!

Pozytywne opinie o usługach i działalności Kancelarii to największe wyróżnienie, które motywuje nas do dalszego wysiłku. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich.
Referencje:

 

List referencyjny od Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.  (wersja angielska) [kliknij]

List referencyjny od KappAhl Polska Sp. z o.o.

"We współpracy z M.Szulikowski Kancelaria Prawna doceniamy zwłaszcza rzetelne i bardzo wnikliwe podejście do zgłaszanych przez KappAhl Polska sp. z o.o. problemów natury prawnej, zmierzające do eliminowania, bądź możliwie szerokiego ograniczania ryzyk prawnych działań KappAhl Polska sp. z o.o. Wysoko oceniamy specjalistyczną wiedzę prawników (...), a także profesjonalizm i staranność świadczonych usług oraz ich terminowość."

 

List referencyjny od Kakadu Sp. z o.o.

"Wysoki poziom usług kancelarii w połączeniu z przystępnymi i elastycznymi warunkami wynagrodzenia powoduje, że możemy rekomendować kancelarię jako godnego polecenia partnera do współpracy w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstwa.(...) Ważne jest dla nas nastawienie kancelarii na poszukiwanie rozwiązań prawnych jak najlepiej odpowiadających naszym potrzebom biznesowym, oraz dobrą komunikację z zespołem kancelarii."

List referencyjny od Agfa Sp. z o.o.

"W ramach współpracy z kancelarią jesteśmy usatysfakcjonowani profesjonalnym i sumiennym świadczeniem usług prawnych. Ze względu na specyfikę naszej działalności, szczególnie ważne jest dla nas doświadczenie kancelarii z zakresu prawa zamówień publicznych.(...) We współpracy z kancelarią cenimy sobie bezpośredni kontakt z zespołem, co pozwala na uzyskiwanie na bieżąco i w sposób pełny wyjaśnień dotyczących uwarunkowań prawnych naszych działań."

List referencyjny od "Empik" Sp. z o.o.

"Po tym okresie współpracy możemy potwierdzić, że daje ona komfort rzetelnego wsparcia prawnego za przystępną cenę co pozwala polecić usługi tej kancelarii wszystkim podmiotom prowadzącym rozwiniętą działalność operacyjną.(...) Zważamy także, że prawnicy kancelarii sprawnie wykonują zadania na terenie całej Polski, co jest ważne z punktu widzenia obszaru terytorialnego naszej działalności."

List referencyjny od Pani Moniki Tomkiewicz

"Obecnie jestem przekonana, że to właśnie dzięki uzyskaniu przez Państwa korzystnego wyroku oddalającego roszczenie o zadatek przeciwko mnie oraz podejmowaniu przez Państwa innych działań prawnych, inwestor zgodził się ostatecznie kupić mój udział w działce za korzystną dla mnie cenę, zakończyć sprawy sądowe i pokryć dużą część poniesionych przeze mnie kosztów prawnych."

List referencyjny od Polbita Sp. z o.o. (drogerie Natura)

"Pomoc prawna ze strony M. Szulikowski Kancelaria Prawna pozwala Polbita Sp. z o.o. zachować komfort bezpieczeństwa prawnego, przy jednoczesnym zapewnieniu świadczenia usług prawniczych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu konkurencyjnego wynagrodzenia".

List referencyjny od Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.

"Z pełnym przekonaniem rekomendujemy M.Szulikowski Kancelaria Prawna jako kompetentnego, solidnego i odpowiedzialnego Partnera do współpracy w zakresie świadczenia usług prawniczych".

 List referencyjny od Lego Polska Sp. z o.o.

"Skuteczność, rzetelność i fachowa znajomość wszystkich aspektów rynku oraz szeroko rozumianego prawa gospodarczego, jaką cechują się pracownicy Kancelarii, sprawiły, iż odnieśliśmy jako firma wymierne sukcesy".

"Pragnę wyrazić uznanie za profesjonalizm M. Szulikowski Kancelaria Prawna wykazany na wszystkich etapach współpracy z LEGO Polska Sp. z o.o. Tym samym, rekomendujemy Kancelarię Prawną M. Szulikowski jako rzetelnego wykonawcę usług prawniczych zarówno dla każdego klienta krajowego, jak i podmiotów międzynarodowych".


List referencyjny od Sephora Polska Sp. z o.o.

"Dziękujemy za owocny przebieg dotychczasowej współpracy Sephora Polska Sp. z o.o. z M.Szulikowski Kancelaria Prawna oraz rekomendujemy zespół prawników Kancelarii jako profesjonalnych fachowców w dziedzinie prawa gospodarczego".

"Rekomendujemy Kancelarię Prawną M. Szulikowski jako firmę elastyczną i otwartą na potrzeby klientów".

 List referencyjny od Towarzystwa Obrotu Nieruchomościami "AGRO" S.A.

"Doradztwo i pomoc ze strony M.Szulikowski Kancelaria Prawna pozwala TONAGRO SA zachować komfort bezpieczeństwa prawnego, przy jednoczesnym zapewnieniu świadczenia usług prawniczych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu konkurencyjnego wynagrodzenia, co dla TONAGRO SA jako spółki Skarbu Państwa ma szczególne znaczenie."


List referencyjny od Pani Anny Wiechowskiej-Szerszeń

"Dziękuję za poradę z zakresu prawa spadkowego, w której w obliczu toczącego się postępowania sądowego, wyjaśnili Państwo w przystępny sposób interesujące mnie kwestie."


"(...) polecam Państwa usługi świadczone w ramach Szulikowski Online."'

List referencyjny od "Demuth Alfa" spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Ostróda S.K.A.

"Na szczególne polecenie zasługuje twórcze i nowatorskie podejście Kancelarii do świadczenia usług prawnych, dostosowanych do naszych nietypowych potrzeb oraz związanych z rozwojem naszej działalności."

List referencyjny od Pana Romana Kęski

"Bardzo dziękuję za informację dotyczącą projektu nowelizacji ustawy o przekształcaniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności, którą od Państwa otrzymałem. Byłem mile zaskoczony Państwa szybką i rzeczową odpowiedzią (...)".


List referencyjny od Redaktor Naczelnej miesięcznika "Lekarz"

"W imieniu własnym i całej redakcji pragnę serdecznie podziękować za opracowanie memorandum oraz za chęć podzielenia się wiedzą z czytelnikami naszego czasopisma."


List referencyjny od Redaktora Prowadzącego LEX dla Banków, wydawanego przez Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.

"Redakcja Publikacji Elektronicznych Wolters Kluwer Polska rekomenduje Kancelarię Prawną M. Szulikowski, jako rzetelne źródło informacji w zakresie prawa bankowego (...)".

Podziękowania:

Podziękowania od Pana Michała Stępniewskiego - Dziekana Rady OIRP w Warszawie.

"W imieniu Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie oraz własnym, pragnę podziękować za zaangażowanie przy sprawowaniu opieki patronackiej nad aplikantami radcowskimi."

 

Ważnym czynnikiem motywującym nas do tworzenia publikacji o prawie, w tym do prowadzenia przez naszą kancelarię od wielu lat bloga prawniczego, są pozytywne oceny naszych czytelników. Oto niektóre z nich:

 

16.10.2015 r. (...)t.pl
Dziękuję serdecznie za ten wpis. Warto się znim zapoznać, jeżeli planujecie budowę

08.09.2015 r. (...)gmail.com
(...) Bardzo dobry wpis!

28.08.2015 r. (...)o2.pl
Ciekawy post, mam nadzieję, że po tym jakże dobrym wpisie zaczniesz częściej publikować. Wszyscy czekamy z utęsknieniem na kolejne wpisy.

12.05.2015 r. (...)wp.pl
Bardzo dziękuję. Fajnie prostym językiem napisane. (...)

14.04.2015 r. (...)interia.pl
Wprowadzono wiele istotnych zmian, tak jak opisane jest w artykule – ważne, by w przyszłości pomagały one w zminimalizowaniu ryzyka przenikania sfałszowanych produktów leczniczych. Jest to niewątpliwie istotna kwestia dla każdego z nas.

08.04.2015 r. (...)post.pl
Jestem radcą i wydaje mi się ze daje sobie nieźle radę w zawodzie, ale to co Państwo robicie na tej zakładce wzbudza mój zachwyt podziw i szacunek. Jestem pod wielkim wrażeniem Państwa pracy zaangażowania.

03.04.2015 r. (...)interia.pl
Bardzo dobry artykuł, zresztą jak wszystkie inne. (...)

09.03.2015 r. (...)o2.pl 
Wiele wartościowych informacji, dobrze mieć do nich tak łatwy dostęp, dzięki :)

04.03.2015 r. (...)yahoo.com                 
sporo informacji, dzięki

22.02.2015 r. (...)o2.pl   
Panowie jesteście moimi korepetytorami :D
Lepsi niż skrypt, Dzięki !

03.10.2015 r. (...)poczta.fm                       
Dziękuję za ten merytoryczny wpis, ta wiedza przyda mi się na moich prawniczych studiach :)

22.09.2014 r. (...)vomoto.com                    
Bardzo przydatny wpis :D

08.07.2014 r. (...)onet.pl
Bardzo ciekawy wpis. Pozdrawiam

25.06.2014 r. (...)op.pl                               
Witam.
To swietny pomysl z tymi lacinsimi paremiami.. :) gratuluje.
Mysle, ze prawo, jako sfera zycia jest troche zaniedbane.
Obowiazuje kazdego z nas, czy tego chcemy, czy nie i elementy prawa powinny byc wykladane juz w szkole dla mlodziezy 15-16 letniej i pozniej.

23.05.2014 r. (...)wp.pl    
fajnie jasno wytlumaczone, na pewno przyda mi sie przed egzaminem z cywilnego, dzieki ;)

25.05.2014 r. (...)wp.pl    
Wyczerpujący artykuł, napisany przystępnym językiem, pozwala na zrozumienie zagadnienia oraz zgłębienie wiedzy.

27.01.2014 r. (...)yahoo.com
Bardzo przydatne opracowanie, które skutecznie rozwiązuje wątpliwości w przypadku rozwiązania umów o pracę zawartych na czas określony dłuższy jak 6 miesięcy. Bardzo dziękuję! 

02.05.2014 r. (...)wp.pl    
Porządnie prowadzony blog, bardzo dobrze się go czyta!

05.02.2014 r. (...)wp.pl    
I nagle wszystko stało się jasne :D
Dobry artykuł.

03.11.2013 r. (...)wp.pl
świetne podsumowanie, zwłaszcza w temacie wychowawczym, dziękuję bo nie wiedziałam o tych zmianach

27.10.2013 r. (...)wp.pl
dziękuję za informacje, tutaj zawsze mogę dowiedzieć się czegoś ciekawego

23.10.2013 r. (...)gmail.com
Bardzo ciekawy artykuł (...)

22.10.2013 r. (...)oneai.pl
świetny blog

16.09.2013 r. (...)tlen.pl
Ciekawy artykuł, bardzo mi pomógł, dzięki :)

28.08.2013 r. (...)gmail.com
Dziękuję za zrozumiałe i ciekawe streszczenie zmian. (...)

05.08.2013 r. (...)wp.pl  
Właśnie tego typu odpowiedzi szukałem. Dzięki!

22.07.2013 r. (...)o2.pl  
Artykuł na czasie. Myślę, że pomoże wielu osobom, które się pogubiły już w temacie prawa.

08.07.2013 r. (...)o2.pl    
Bardzo ciekawy artykuł. Pozdrawiam!
Naprawdę podziwiam jak ten blog jest prowadzony. Pełen profesjonalizmu.

29.05.2013 r. (...)wp.pl
Cenne wiadomości.

12.03.2013 r. (...)wp.pl
Ciekawy artykuł, myślę że szczególnie przydatny z punktu widzenia konsumentów. Z braku wiedzy często dajemy się oszukiwać chociaż nieraz racja jest po naszej stronie.

15.12.2011 r. K.
Zwięzły, ale merytoryczny artykuł. Gratuluję! (...)

15.11.2011 r. E.
Moje szczere uznanie za stworzenie bardzo ciekawego bloga, dzięki któremu można z powodzeniem odświeżyć swoją wiedzę z zakresu prawa cywilnego czy gospodarczego. Korzystam codziennie, pozdrawiam

06.05.2010 r. P.
I wszystko jasne! :)

03.11.2009 r. E.
dobrze powiedziane!
 

 

 

up

Copyright © 2014 M. Szulikowski Kancelaria Prawna

Tworzenie stron internetowych i reklama w internecie - Aweo.pl

Polityka Cookies

Polityka Cookies

M. Szulikowski Kancelaria Prawna w Warszawie używa plików cookies w celu zapewnienia funkcjonalności strony, w tym dostosowania strony do indywidualnych preferencji użytkowników oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na użytek Kancelarii. Informujemy, że istnieje możliwość określenia warunków przechowywania cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem